Hlavní obsah

V Praze se v noci proháněly doubledeckery

Londýnská party ve velkém stylu se konala ve čtvrtek večer v pražské ulici V Kolkovně nedaleko Staroměstského náměstí. V uzavřené ulici stály typické londýnské taxíky, ale i pravé dvoupatrové autobusy - doubledeckery. Všudypřítomné britské vlaječky, mnoho celebrit, skvělá hudba v podání G-point Hunters v čele s Matějem Ruppertem a úžasná Tonya Graves - tak vypadala Beefeater London Street Party v Praze.

V Praze se v noci proháněly doubledeckery

Okolo šesté hodiny večerní se pražskou ulicí V Kolkovně rozezněla hudba v podání G-point Hunters a celá party se začala pozvolna rozjíždět. Na místo se začaly pozvolna scházet také známé obličeje. Nechyběla Tonya Graves, která po desáté hodině večerní také zpívala, trojice vítězek Miss ČR 2007, Patrik Hezucký, Martin Jiránek či čerstvě vdaná dcera baviče Petra Novotného, Lenka Fialová.

:. Zpěvačka skupiny Monkey Business Tonya Graves na party doslova zářila. Foto: NOVINKY/Jakub Kynčl

V osm hodin večer se VIP hosté Beefeater London Street Party sebrali a posilnění několika koktejly, se základem londýnského ginu, začali nastupovat do dvou doubledeckerů a vyrazili na okružní jízdu Prahou.

:. Missky s typickými Beefeatery. Foto: NOVINKY/Jakub Kynčl

Ukázalo se, že londýnské autobusy nejsou tím nejvhodnějším dopravním prostředkem na pražské komunikace a zejména tzv. "kočičí hlavy" udělaly ze slavnostní jízdy adrenalinový zážitek. Lidé, kteří doubledeckery při jejich okružní jízdě spatřili, působili, jako kdyby právě zahlédli přízrak. A není se čemu divit.

:. Zpěvák Matěj Ruppert během koncertu. Foto: NOVINKY/Jakub Kynčl

Atmosféru Londýna si vychutnávala i trojice nejkrásnějších slečen pro rok 2007, Miss ČR Kateřina Sokolová, I. vicemiss a Miss sympatie Veronika Pompeová a II. vicemiss Veronika Chmelířová. Právě poslední jmenovaná působila, že jí nedělá adrenalinová jízda zcela dobře, a proto se nabízí otázka, jak snese pondělní adrenalinový den v Krkonoších, kdy na ni i na zbylé dvě úspěšné finalistky Miss ČR 2007 čekají mnohem záludnější prožitky.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků