Hlavní obsah
 

Šel zkontrolovat byt po nájemníkovi, překvapil ho krokodýl

Když šel 70letý Niam Ruampol v minulých dnech zkontrolovat stav svého bytu po nájemníkovi, zjistil, že mu tam zůstal domácí mazlíček. A to ne jen tak ledajaký, nájemník tam zanechal živého krokodýla.

 
Šel zkontrolovat byt po nájemníkovi, překvapil ho krokodýl

Niam Ruampol, majitel bytu v Samut Songkhram, pobřežní provincii v ústí řeky Mae Klong, jihozápadně od Bangkoku, zažil nemilé překvapení, když nalezl v bytě po nájemníkovi krokodýla. Ten se skrýval uvnitř metr vysokého betonového bazénku zakrytého igelitem.

Pronajímatel nejprve zavolal přechozím nájemníkům, aby si svého mazlíčka vyzvedli a postarali se o něj, ale ti jeho žádost odmítli. „Odmítl se vrátit a vzít si ho k sobě, tak jsem musel zavolat záchranný tým,“ sdělil agentuře AP Niam Ruampol.

Na scénu tak musela nastoupit firma, která se zabývá odchytem zvířat. Po příjezdu muži krokodýlovi nejprve obalili hlavu ručníkem, aby mu zablokovali vidění a tlamu, pak se jim ho podařilo vynést z bytu. Záchranáři odvezli plaza do rehabilitačního centra, aby posléze mohl být vypuštěn do volné přírody.

„Myslím, že je nezodpovědné nechat nebezpečného domácího mazlíčka doma. Vždyť na mě mohl zaútočit,“ vzpamatovával se stále z šoku Niam Rumpol.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků