Hlavní obsah

Řidič natočil, jak mu vzrostlý los přistál na čelním skle

Jestliže jste dříve často slýchali větu: "To byste nevěřili, jakou jsem měl dopravní nehodu," tak v posledních měsících ji nahrazuje jednoduché: "Podívejte se, jakou jsem měl dopravní nehodu." Právě i hodně krkolomnou nehodu v Rusku, která se stala 6. července, totiž natočila kamera umístěna za předním sklem vozidla. Tu si tam umísťuje stále větší množství řidičů.

Řidič natočil, jak mu vzrostlý los přistál na čelním skle

Velmi nešťastně skončil život pro losa, který přebíhal v Rusku silnici. Hned v prvním směru jej srazilo auto a odmrštilo jej do protisměru na projíždějící osobní vůz. Nebohé zvíře přistálo přímo na předním skle dalšího automobilu a odletělo mimo silnici.

Los neměl nejmenší šanci dva nárazy v plné rychlosti přežít. Nehoda byla však extrémně nepříjemná i pro oba řidiče. Na obou autech vznikly nepřehlédnutelné škody. První vůz měl zcela promáčknutou střechu, druhý přinejmenším zničený celý předek včetně předního skla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků