Hlavní obsah

Prodavačku pohřbily regály s pivem a šampaňským

Ruská prodavačka Taťána C. měla neuvěřitelné štěstí. Během výměny zboží se na ni sesunuly hned tři regály zcela zaplněné pivy, víny a šampaňskými. Přestože však činila celková váha produktů několik set kilogramů a mnoho láhví se rozbilo, prodavačka vyvázla z hrůzné nehody takřka bez škrábnutí.

Prodavačku pohřbily regály s pivem a šampaňským

Třiadvacetiletá prodavačka jako zázrakem utrpěla pouze šok poté, co se na ni zřítily tři plně vyskládané regály s alkoholem, když je doplňovala. Ostatní zaměstnanci zaslechli hromovou ránu, když na ni regály spadly a začaly se tříštit láhve, a své kolegyni okamžitě přiběhli pomoci.

Zaměstnanci obchodu okamžitě začali police odklízet a snažili se dívku dostat co nejdříve z hromady roztříštěného skla. Pro Taťánu pak okamžitě zavolali záchrannou službu. Lékaři pak ale jen s překvapením konstatovali, že kromě několika drobných odřenin se mladé ženě nic nestalo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků