Hlavní obsah

Princezna Diana byla v době své smrti těhotná

Princezna Diana, která spolu se svým milencem Dodim Al Fayedem zemřela v Paříži při automobilové nehodě v roce 1997, prý byla těhotná. V neděli to napsal britský časopis Independent s odvoláním na francouzské policejní zdroje.

Princezna Diana byla v době své smrti těhotná

"Mohu říct, že Diana byla v době své smrti těhotná," potvrdil zdroj, který měl podle časopisu přístup k dokumentům týkající se aféry.

Stejný zdroj dále uvedl, že "existují snahy celou záležitost ututlat". Těhotenství 36leté princezny prý nebylo zveřejněno, protože by mohlo poškodit její rodinu.

Otec Dodiho přesvědčen o komplotu

Policejní zdroj zároveň vyvrátil nedávné spekulace o tom, že se Diana rozvedla o rok dříve a že nehoda byla pouhou zástěrkou její vraždy.

Tuto tezi však i nadále zastává egyptský miliardář Mohamed Al Fayed, otec Dodiho, který se u skotského soudu stále snaží o to, aby bylo otevřeno vyšetřování ohledně smrti ostře sledovaných milenců.

Al Fayed je totiž přesvědčen, že se jeho syn a princezna stali obětí komplotu. Miliardář se již v minulosti několikrát nechal slyšet, že Diana s Dodim skutečně čekala dítě.

Oficiální francouzské vyšetřování bylo definitivně uzavřeno v roce 2002. Jeho závěry jednoznačně potvrdily, že šlo o nehodu, při níž se podnapilý řidič mercedesu snažil ujet dotěrným fotografům.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků