Hlavní obsah
Herečka Gemma Artertonová Foto: Profimedia.cz

Nová "Bond girl" se narodila se šesti prsty na rukou

Nová "Bond girl" Gemma Artertonová pravděpodobně splňuje představy mnoha mužů o dokonalé krásce, její cesta ke slávě ale nebyla snadná. Nyní dvaadvacetiletá herecká hvězdička, která hraje agentku Fieldsovou v chystané bondovce Quantum Of Solace (Množství útěchy), přiznala, že se narodila se šesti prsty na každé ruce.

Herečka Gemma Artertonová Foto: Profimedia.cz
Nová "Bond girl" se narodila se šesti prsty na rukou

Jako připomínka na lékařský zákrok jí doposud zůstávají na rukou hrbolaté jizvy. Přebytečné prsty jí nakonec po podvázání přirozeně odpadly.

"Je to taková moje zvláštnůstka, na kterou jsem skutečně pyšná. Odlišuje mne od ostatních," svěřila se časopisu Esquire Artertonová, která již dříve uvedla, že přišla na svět se zdeformovaným uchem, které jí bylo chirurgicky narovnáno.

:. Gemma Artertonová s Danielem Craigem ve snímku Quantum of Solace.foto: Profimedia

Artertonová v neděli ukázala své křivky ve fascinujících zlatých šatech na večírku, pořádaném na počest stého výročí narození autora knih o agentu 007 Iana Fleminga. Přítomni byli i někdejší představitelé agenta Jejího Veličenstva Roger Moore a současný Bond Daniel Craig, který si zahraje i v novém filmu Quantum Of Solace, který by měl být uveden do kin 14. listopadu.

 

:. Gemma Artertonová na autogramiádě.foto: Profimedia

Vybrána z 1500 žen

Artertonová, která byla jako "Bond girl" vybrána z 1500 uchazeček, žije v současné době ve svém severolondýnském dvoupokojovém bytě se svým novým španělským přítelem Eduardem Muňozem. Setkala se s ním při natáčení snímku Prince of Persia v srpnu v Maroku, kde ji tento devatenáctiletý mladík učil jízdě na koni. Prý to byla láska na první pohled, jíž nezabránila ani jazyková bariéra, kterou dvojici nyní pomáhá překonávat najatý tlumočník.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků