Hlavní obsah
Klíčem k úspěchu je jedinečný účes a psí pohled Foto: Boo, Profimedia.cz

Nejroztomilejší pes světa vypadá jako afro-tuleň

Boo je označován za nejroztomilejšího psa na světě. Možná vypadá komicky, ale to mu nebrání v tom, aby si získal srdce miliónů fanoušků. Dokonce už má i svou vlastní knihu a jeho slávu mu může závidět nejedna světová hvězda.

Klíčem k úspěchu je jedinečný účes a psí pohled Foto: Boo, Profimedia.cz
Nejroztomilejší pes světa vypadá jako afro-tuleň

Pětiletý německý trpasličí špic jménem Boo má na internetu fanklub, který čítá přes 1 900 000 lidí. Svým jedinečným vzhledem okouzlil zejména dámy, mezi nimiž se objevila například i zpěvačka Ke$ha nebo mladší sestra Kim Kardashianové Khloe.

Boo vypadá díky svému účesu opravdu roztomile

Foto: Boo, Profimedia.cz

Majitel slavného psa vystupuje pod pseudonymem J. H. Lee a pochází ze Spojených států, svou skutečnou identitu však tají. Pro americký časopis Time nicméně uvedl, že cesta ke slávě vedla přes přátele.

Oblečky mohou naprosto změnit identitu, tady vypadá Boo jako medvěd

Foto: Boo, Profimedia.cz

„Mí přátelé se velice rádi dívali na fotky mého Booa,“ řekl záhadný majitel, který v roce 2009 vytvořil svému psovi stránky na Facebooku. Ačkoli to zpočátku bral jako vtip, stránky dnes lákají tisíce nových fanoušků denně, uvedl deník The Daily Mail.

A čím si Boo vysloužil tak velkou pozornost?

Klíčem k jeho úspěchu se stal originální účes, který vlastně vznikl náhodou. Boo měl příliš zauzlovanou srst, kterou nešlo vůbec rozčesat. Nezbývalo tedy, než použít nůžky.

Boo se fanouškům představil v mnoha převlecích

Foto: Boo, Profimedia.cz

„Ta zpráva o nové vizáži mě sklíčila. Při bližším pohledu mi ale došlo, že je Boo s novým účesem vlastně velmi roztomilý,“ uvedl majitel.

Sluneční brýle dodávají šmrnc

Foto: Boo, Profimedia.cz

Boo nyní vystupuje veřejně a dělá reklamu své knize s názvem "Boo, život nejroztomilejšího psa na světě". Publikace se skládá z exkluzivních fotografií, na kterých se Boo věnuje nejoblíbenějším činnostem, pózuje v nejrůznějších převlecích, hraje si s přáteli a dělá nezapomenutelné psí oči.

Boo umí udělat opravdové psí oči

Foto: Boo, Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků