Hlavní obsah
Husův sbor v Dobrušce a varhany (fotomontáž). Foto: Josef Benedikt

Naďa Urbánková zanevřela na sex

Několikanásobná zlatá Slavice Naďa Urbánková oslaví na konci června své pětašedesáté narozeniny. Přestože se kolem ní muži stále točí, po svých zkušenostech s manželstvím se už vdávat rozhodně nehodlá.

Husův sbor v Dobrušce a varhany (fotomontáž). Foto: Josef Benedikt
Naďa Urbánková zanevřela na sex

"Muže mám ráda. To, co se stalo v mém životě, za to nemůžou. To je moje věc. Já jsem zvorala spoustu věci, špatně jsem si vybrala, asi jsem nebyla právě včas na správném místě," řekla zpěvačka.

A pokud by se objevil nějaký neodbytný ctitel, kterému bych řekla ano, musel by splňovat určitá kritéria. "Musel by být hodně starý, musel by na mě přepsat celé konto, nesměl by mě obtěžovat sexem, to už ani nevím, co je. Já si jen vybavím, že je to německy šest," zasmála se Naďa Urbánková, která je teď ve společnosti často vídána se svou dcerou, která se vydala v matčiných šlépějích.

Práce je neoddělitelnou součástí jejího života

Naďa o ní říká, že je velice talentovaná a předpovídá jí slibnou kariéru. Zároveň trochu lituje, že na vnoučata si tím pádem bude muset asi ještě počkat.

Po rozvodu a stále nekončících majetkových tahanicích se Naďa Urbánková opět naplno věnuje práci. Chystá velké turné po Slovensku, do své show zařadila známé hity jako je Vilém peče housky, Závidím nebo Blonďák s červenou bugatkou.  

Na cestách jí dělá společnost pes Rex, čistokrevný maďarský ohař. "Rozmazluju ho, spí v posteli, pokud to jen trochu jde, beru ho všude sebou," podotkla Urbánková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků