Hlavní obsah
 

Maturantka klopýtala na vysokých podpatcích, až se poroučela k zemi

Slavnostní ceremoniál k zakončení studia na střední škole bývá významnou životní událostí. Maturantka z Mansfield High School v Texasu by na něj ale nejspíš nejraději zapomněla. Na slavnost si totiž vzala boty s příliš vysokými podpatky, ve kterých si div nevykloubila kotníky. I když se trhanými pohyby snažila udržet balanc, nakonec spadla na zem, napsal server listu The Daily Mail.

 
Maturantka klopýtala na vysokých podpatcích, až se poroučela k zemi

Zakončovací ceremoniál se konal minulý pátek na stadionu v Texasu. Jedna ze studentek však zvolila vskutku nevhodnou obuv. Její vrávoravou chůzi završenou pádem natočil přítomný divák.

Dívka šla v botách na vysoké platformě nejdřív po běžecké dráze. I přesto, že její povrch byl pevný a hladký, bylo vidět, že má s chůzí problémy. Jakmile však vstoupila na trávník, začalo pro ni „peklo“. Nakonec jí museli přispěchat na pomoc členové učitelského sboru a doprovodit ji na pódium pro absolventy.

Modelky padaly jako hrušky

Chůze na vysokých podpatcích či platformách dokáže skutečně potrápit. A to i profesionálky z řad modelek.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Na módní přehlídce v Cannes modelky padaly jako hrušky, jedna dokonce čtyřikrát

Video: Reuters

Pády na přehlídkových molech nejsou moc časté, ale někdy se opravdu zadaří. Jako například na přehlídce Fashion for Relief v Cannes před čtyřmi lety. Na charitativní akci pořádané Naomi Cambellovou se k zemi poroučelo hned několik jejích kolegyň. A jedna z nich dokonce čtyřikrát.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků