Hlavní obsah
Foto: Václava Simeonová

Liv Tylerová věří v narození holčičky

Půvabná herečka Liv Tylerová je ve vysokém stupni těhotenství a pomalu se začíná připravovat na porod. Pohlaví svého dítěte si sice prozradit od lékařů nenechala, sama je však skálopevně přesvědčena, že se jí narodí holčička.

Foto: Václava Simeonová
Liv Tylerová věří v narození holčičky

Sedmadvacetiletá Liv Tylerová očekává narození svého prvního potomka. K určení jeho pohlaví má prý neobvyklou metodu, která je podle ní naprosto spolehlivá.

Herečka má údajně zvláštní smysl, který se u ní během těhotenství rozvinul. Díky němu si podle svých slov může být jistá, že na svět přivede děvče. Zdroje z jejího okolí však tvrdí, že jde spíše o Livino zbožné přání, které se však naplnit nemusí.

Dítě by se mělo narodit během vánočních svátků. Herečka a její manžel, o pět let starší hudebník Royston Langdon, si nepřáli znát pohlaví potomka předem.

Slavný pár je z očekávaného miminka v sedmém nebi, již pro něj ve svém domě v New Yorku připravili vše potřebné, a to s předstihem pro případ, že by se dítě začalo na svět drát dříve. Liv se také rozhodla, že kvůli mateřství svou kariéru na pár měsíců pozastaví.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků