Hlavní obsah
Místo požáru. Foto: HZS Zlínského kraje

Kylie Minogue má mladší konkurenci

Australská zpěvačka Kylie Minogue má důvod k žárlivosti. Její přítel, francouzský herec Olivier Martinez, byl totiž přistižen, jak se vášnivé líbá s jinou ženou. Ve čtvrtek to napsal britský list Mirror.

Místo požáru. Foto: HZS Zlínského kraje
Kylie Minogue má mladší konkurenci

Šestatřicetiletá Kylie Minogue se s Olivierem Martinezem stýká přibližně dva roky, jejich vztah až doposud vypadal docela nadějně. Na Valentýna si dokonce dopřáli zamilovaný pobyt v Londýně.

Nyní se však jejich vztah nachází ve fázi ohrožení. Osmatřicetiletý herec se totiž nechal svést půvabnou kolegyní Michelle Rodriguezovou, s níž si neodpustil intimní chvilku. Oliviera zřejmě láká věk mladé herečky, které je teprve pětadvacet let. "Vypadali spolu tak spokojeně," uvedl zdroj z blízkého hercova okolí.

Olivier asi rád záletničí

Není to ale poprvé, co byl Olivier přistižen, jak Michelle líbá. Loni s ní způsobil podobný rozruch na jachtě zpěváka P. Diddyho. V září 2003 zase vzbudil podezření, že udržuje milenecký poměr s herečkou Angelinou Jolieovou.

Tentokrát měl zhřešit v úterý před luxusním hollywoodským hotelem Chateau Marmont, před nímž herec na Rodriguezovou trpělivě čekal v autě. Jakmile vyšla ven, políbili se. Znepokojili je však fotografové, kteří je při líbání zastihli. Michelle se proto na ně rozkřikla: "Může vůbec žena zůstat chvíli sama se svým chlapem?"

Ve středu večer však mluvčí Kylie Minogue jakékoliv pochybnosti o krachujícím vztahu vyvrátil. "Nemůže to být mezi nimi lepší." Důvěrný přítel z jejího okolí se přidal. "Olivier a Michelle jsou báječní přátelé, ale to je vše," prohlásil s tím, že zpěvačka a herec jsou spolu šťastni.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků