Hlavní obsah

Kateřina Brožová napadla Noida: Je to podvodník

Kateřina Brožová (41) s dcerou Kačenkou si v minigolfovém turnaji odnesly bronzovou medaili. Mohly ale skončit těsně pod vrcholem. Bohužel ale Noid se svým týmem podváděli.

Kateřina Brožová napadla Noida: Je to podvodník

"Je to nefér. Fair play jim asi nic neříká," zlobila se Kateřina Brožová. A právem. Alkoholem posilnění Vašek Noid Bárta a Marian Vojtko z devíti jamek odehráli jen pět, čísla si výsledkové listiny psali, jak se jim líbilo, a přišlo jim to náramně vtipné. I fotografka Novinek zaznamenala, jak si Noid pomáhal dostat míček do jamky místo holí rukou.

"Je mi to líto kvůli Kačence. I tak ale byla strašně šťastná. Je to její první pohár v životě," dodala  Brožová na sportovním odpoledni muzikálů Polská krev a Carmen. I třetí místo pořádně s přáteli oslavila.

"Koukám jako blázen. Kačka obvykle skoro nepije," smál se přítel Brožové Peter Kovarčík. Brožová s přáteli popíjela na oslavu panáky whisky a skvěle se bavila.

Ráda poslouchala i komplimenty, kterých zaznělo na její na adresu opravdu hodně. A není divu. Ve svých jednačtyřiceti nemá na obličeji ani těle jediný zásah a nemá skoro žádné vrásky.

"Slyšela jsem o botoxu, ale zatím jsem nic nepodstoupila. Používám jen kvalitní krémy," vysvětlila tajemství krásy.

Snad poprvé po dlouhé době se k sobě na veřejnosti měli Brožová s Peterem Kovarčíkem a nepopřeli svůj vztah. Na sjezd Vltavy, na který se v pondělí Kateřina s dcerou vydávají s nimi, ale Peter nejede.

"Máš špatný záda, to bys nezvládl," říkala Kovarčíkovi Kateřina. Sedmiletá Kačenka pak situaci vysvětlila. "Jede s náma jeden mámin kamarád," prozradila. Na vodě stráví tři dny. "Budeme sjíždět jen část Vltavy. Na vodu jezdím pravidelně, ale úplně typický vodák asi nejsem. Spát budeme v hotelu," dodala herečka a zpěvačka.

Malá Kačenka už se těší do školy. Chystá se do druhé třídy, na prvním vysvědčení měla samé jedničky. "Už se trošku nudím. Byly jsme s mámou v Chorvatsku, ale to bylo v červnu," přiznala. Kluka prý ale ve škole nemá. "Nemám, fakt," dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků