Hlavní obsah

Idol dívek Mádl chce po maturitě studovat psychologii

Zkouška z dospělosti čeká v květnu mladého herce Jiřího Mádla známého z filmu Snowboarďáci. Obavy z maturity ale na sobě znát nedává a sebevědomě si věří, že zkoušky absolvuje úspěšně.

Idol dívek Mádl chce po maturitě studovat psychologii

Přestože je herecky vytížený, školní docházku si neodloží a vrhne se do učení. "Dělám co můžu a ve škole mi pomáhají," řekl Mádl. Studia hned po maturitě opustit nehodlá a své štěstí pokusí na vysoké škole. Herectví ho ale neláká. "Chci studovat nějakou normální vysokou školu, jazyky, psychologii nebo média - komunikaci," prozradil.

Mádl momentálně točí koprodukční historické drama Juraje Jakubiska Love Story paní Bathory o největší vražedkyni všech dob Čachtické paní, kde hraje mnicha. Přijal úplně odlišnou roli, než na jaké jsou fanoušci a početný zástup fanynek v jeho podání diváci zvyklí.

Jeho snem je natočit někdy film se světovým režisérem Milošem Formanem. Rád by také stále točil s Karlem Janákem, který režíroval Snowboarďáky a nově Rafťáky a Ro(c)k podvraťáků. "Je to člověk, u kterého absolutně nemám trému a nejvíc si u něj věřím," dodal Mádl.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků