Hlavní obsah
 

Hasiči v Nevadě našli v kontejneru za služebnou tři medvíďata

Netradiční ráno zažili nedávno hasiči na své služebně v Truckee Meadows v severní části státu Nevada. Objevili totiž tři medvíďata uvězněná v převráceném kontejneru, zatímco jejich matka vše bezmocně pozorovala opodál.

 
Hasiči v Nevadě našli v kontejneru za služebnou tři medvíďata

V noci ze soboty na neděli probudila hasiče spící na služebně velká rána, převrhl se kontejner na odpadky za budovou. Když šli ráno zjistit, co přesně se stalo, uviděli medvědici bezradně postávající u kontejneru.

Zevnitř se ozývaly zvuky a hasiči si v tu chvíli uvědomili, že uvnitř popelnice jsou zřejmě uvězněná malá medvíďata. Rozdělili si úkoly. Jeden z nich se rozhodl odlákat dospělou medvědici, aby se jeho kolega mohl bez problému dostat až ke kovovému víku kontejneru.

Medvědice záchranu pozorovala alespoň z dálky.

Jakmile byla medvědice z dohledu, hasič víko odklopil. Ven nejprve opatrně vykouklo první mládě, a když zjistilo, že mu nic nehrozí, okamžitě tryskem vystartovalo mezi stromy. Postupně, jako provinilí školáci, vyběhli z kontejneru i jeho dva sourozenci.

„I takový je život hasiče,“ napsalo hasičské oddělení v příspěvku, ve kterém video zveřejnilo. Celá medvědí rodina se nakonec šťastně shledala v lese opodál.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků