Hlavní obsah

Hanička z Rodinných pout má v Indii smůlu

Herečka Petra Špindlerová, známá především jako Hanička ze seriálu Rodinná pouta, odjela na konci listopadu loňského roku do Indie. Exotickou zemi navštívila již potřetí a ani tentokrát se to neobešlo bez problémů.

Hanička z Rodinných pout má v Indii smůlu

"Tentokrát jsem pobyt překonala bez zdravotních problémů, ale jak se říká, nechval dne před večerem. Na letišti v Dillí jsme se chlácholili, jak to tentokrát skvěle dopadlo. Jen jsme měli nadváhu zavazadel, tak jsme museli doplácet," řekla herečka.

V Miláně, kde je mezipřistání, ale přišly první problémy. "V Miláně jsme si přečetli, že je let do Prahy zrušen," popisovala Špindlerová.

V letadle dostali jen džus

Po osmihodinovém čekání se herečce a jejímu manželovi konečně podařilo odletět do Prahy. V letadle stewardi oznámili, že cateringové společnosti v Itálii stávkují, proto můžou nabídnout každému jen kelímek džusu. "To mi vůbec nevadilo. Potrpím si při cestování hlavně na klidný průběh a bezpečí. Po této stránce byl let úžasný," svěřila se Špindlerová. 

To ale ještě netušila, že ten největší šok ji teprve čeká. "Na Ruzyni nám oznámili, že se nám naše zavazadla ztratila a lhůta pro jejich nalezení je až tři týdny," smála se neuvěřitelným náhodám herečka. V zavazadlech měla všechno včetně oblečení, hygienických potřeb a dárků pro nejbližší. "Naštěstí jsem měla doma ještě jeden náhradní kartáček, tak jsme si ho s manželem půjčovali, než si koupil druhý. Nejvíce mě mrzely dárky," řekla herečka.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo. Z pražského letiště se ozvali s dobrou zprávou, že se jejich zavazadla našla a herečka tak mohla rozdat suvenýry svým blízkým.

Když se Petra Špindlerová vydala do Indie poprvé, onemocněla tyfem. Při druhé návštěvě se ji opět smůla nevyhnula, štípnul ji tamní hmyz a musela do nemocnice. "Bylo potřeba okolí rány vyříznout, aby vytekl jed," popisovala herečka. Chirurgický zákrok probíhal za plného vědomí. "Představa narkózy v Indii? Ne! Na to se mám moc ráda. Přiznávám, že to bolelo, ale dalo se to vydržet," dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků