Hlavní obsah

Finále Miss ČR 2006 bude v Brně, nikoliv v Tunisu

Finále Miss ČR 2006 nebude v Tunisu, jak hlásaly billboardy i sám prezident soutěže Miloslav Zapletal, ale v Brně. Zapletal si od vysílání přímého přenosu z tuniské saharské oázy Tozeur sliboval oživení soutěže, nepodařilo se mu však své plány dotáhnout do konce.

Finále Miss ČR 2006 bude v Brně, nikoliv v Tunisu

Jak přiznal, svým rozhodnutím vrátit finále do českého prostředí prodělal zhruba půl miliónu korun. "Bohužel jsme nemohli televizi Nova, která v přímém přenosu finále odvysílá, na sto procent garantovat technické podmínky. Proto jsme se rozhodli finále přesunout do brněnského Bobycentra. Přímý přenos z Tunisu tak odložíme na některý z příštích ročníků Miss České republiky," uvedl.

V brněnském Bobycentru v sobotu proběhla i soutěž Miss Moravia, semifinálové kolo Miss ČR 2006. Vítězkou se stala osmnáctiletá Taťána Kuchařová z Opočna. Svým triumfem si tato dlouhovlasá blondýnka s mírami 88-63-90 zaručila automatický postup do finále.

Vítězka vyznává spiritismus a okultní vědy

Taťána, jejímž koníčkem je spiritismus a okultní vědy, zároveň vzbudila sympatie u diváků v sále, kteří ji díky svým hlasům pasovali i na Miss publika. Titul Miss Moravia není prvním oceněním v soutěži krásy, které si tato studentka jazykového gymnázia připsala na své konto. Jak řekla, už v deseti letech si vybojovala prvenství v soutěži Miss mléko.

Jako druhá v sobotu skončila jednadvacetiletá studentka ekonomie Kateřina Kuřátková, která svým trochu exotickým vzhledem hned vyvolala u novinářů zvědavost, jakého je původu. "O žádné jiné národnosti než české nevím," řekla Kateřina, jež se pyšní mírami 88-66-95.

Semifinále bylo fyzicky náročné

Titul druhé vicemiss Moravia vybojovala dvacetiletá studentka ekonomie Vendula Šmídová. Společně se svými kolegyněmi se shodla na tom, že daleko těžší než psychicky bylo ustát semifinále fyzicky. "Po dvoudenní přípravě to bylo opravdu hodně náročné," uvedla dívka s mírami 87-63-90, která stejně jako Kateřina Kuřátková a Taťána Kuchařová automaticky postupuje mezi dvanáctku finalistek. Ty se o titul Miss ČR 2006 utkají v Brně 8. dubna.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků