Hlavní obsah
 

Členka štábu nechtěně vešla před kamery a vyděsila se

Diváci japonské veřejnoprávní televize NHK, kteří se minulý týden dívali na nezáživný rozhovor o plánech a přípravách na olympijské hry v Tokiu v roce 2020, se přece jenom dočkali nějaké zábavy. O tu se postarala členka štábu svou komickou reakcí, když si uvědomila, že vešla v živém vysílání před kamery, napsal server Japan Today.

 
Členka štábu nechtěně vešla před kamery a vyděsila se

Tokio získalo pořádání olympijských her 7. září a krátce poté se rozjely v televizích debaty o probíhajících přípravách a dalších plánech souvisejících s hrami.

V jednom takovém pořadu zrovna moderátorka představovala svého hosta, když v tom se za ním objevila zaměstnankyně televize. Svou chybu si téměř ihned uvědomila s výrazem, který lze popsat jen jako naprosté zděšení. Poté si zakryla ústa rukou a rychle odběhla pryč.

Interview nebylo tímto trapasem nijak narušeno a v klidu pokračovalo dál.

BEZ KOMENTÁŘE: Moderátorka tančila v přímém přenosu

V poslední době se nejedná o zdaleka jediný kiks moderátorů nebo někoho ze štábu. Například rosnička srbské televize RTS nedávno netušila, že je ve vysílání a předvedla divákům krátký taneček. [celá zpráva]

BEZ KOMENTÁŘE: Moderátorku v živém vysílání vyrušila vlastní dcera

Nezaviněně se dostala do problému i marocká moderátorka Lena Alvašová, kterou při čtení zpráv vyrušila její vlastní dcera. Zachovala se ale jako správná profesionálka a s ledovým klidem pokračovala ve vysílání. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků