Hlavní obsah
 

Moderátorka netušila, že je ve vysílání. Předvedla před kamerami taneček

Předpověď počasí srbské televize RTS z minulého týdne byla poněkud kratší než obvykle. Její moderátorka totiž nevěděla, že je v živém vysílání, a před kamerami si upravovala vlasy. Než režie vrátila záběr zpět na moderátorku hlavních zpráv, stihla ještě předvést krátký taneček.

 
Moderátorka netušila, že je ve vysílání. Předvedla před kamerami taneček

Když moderátorka zpráv Ovo je Srbija (Toto je Srbsko) předávala po skončení své relace slovo Lidiji Markovičové, netušila, že za pár sekund bude zpět v přímém přenosu a bude muset hasit průšvih své kolegyně.

Blonďatá rosnička nebyla vůbec připravená a nevypadalo to, že by se byla v krátké době schopná vzpamatovat, na obrazovce se proto objevila znovu moderátorka zpráv a jako správná profesionálka jen s mírným úsměvem na tváři oznámila, že sice nedostali všechny informace, ale počasí o víkendu by mělo být pěkné.

BEZ KOMENTÁŘE: Moderátorku v živém vysílání vyrušila vlastní dcera

K chybě v živém vysílání může dojít snadno. Důkazem je například nedávná komická situace z vysílání marocké televize Medi 1, kdy moderátorku Lenu Alvašovou vyrušila přímo při čtení zpráv její vlastní dcera. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků