Hlavní obsah
 

Moderátorka zachovala ledový klid poté, co ji v živém vysílání vyrušila vlastní dcera

Jako naprostá profesionálka se zachovala marocká moderátorka Lena Alvašová, kterou při živém vysílání vyrušila její dcera. Dívenka chtěla své matce vrátit mobilní telefon, ale neuvědomila si, že máma právě čte zprávy, napsal list The Daily Telegraph.

 
Moderátorka zachovala ledový klid poté, co ji v živém vysílání vyrušila vlastní dcera

Moderátorka soukromé televizní stanice Medi 1 situaci zvládla s přehledem. Na vyrušení od své dcerky zareagovala jen lehkým pootočením hlavy a poté opět pokračovala ve vysílání.

Nejkomičtější na celé situaci je výraz holčičky v momentě, kdy si uvědomila, že narušila živé vysílání. Po krátkém pohledu do kamery se rychle otočila a utíkala zpět do zákulisí.

Alvašová nečekanou situaci ustála, některým jejím kolegyním a kolegům se ale občas podaří pořádný přešlap. Mezi ty největší patří nedávné vystoupení americké moderátorky Siobhan Rileyové. Ta při popisu probíhající stavby ve městě omylem nakreslila na dotykové obrazovce mužské přirození. [celá zpráva]

BEZ KOMENTÁŘE: Moderátorka v přímém přenosu nechtěně nakreslila mužské přirození

Minulý týden se zase zviditelnil britský moderátor Chris Stark, když rozhovor s herečkou Jennifer Anistonovou o jejím novém filmu Millerovi na tripu stočil ke striptýzu v Praze. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků