Hlavní obsah

Agátě Hanychové propadl zájezd na Bali za 100 tisíc, měla prošlý pas

Agáta Hanychová přišla o zájezd na Bali za 100 tisíc korun. Měla zde oslavit s přítelem Mirkem Dopitou příchod Nového roku. Bohužel ale na poslední chvíli zjistila, že pas, který si nechala udělat na poslední chvíli, má platnost půl roku a na Bali ji s ním nepustí.

Agátě Hanychové propadl zájezd na Bali za 100 tisíc, měla prošlý pas

"Měla jsem prošlý pas, a tak jsem si byla pár dní před odletem nechat udělat pas na počkání, který platí na půl roku. Bohužel chytrá paní na pasovce mi neřekla, že na Bali to nestačí a nedají se do něj dát víza," řekla Novinkám Hanychová.

"Těšili jsme se s přítelem, jak si užijeme Štědrý den i Nový rok v teple a místo toho se nám Vánoce pořádně prodražily. Zájezd i letenky propadly a jsme tak mínus sto tisíc," prozradila modelka.

S přítelem, hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou nakonec Vánoce strávili v Itálii v Alpách. "Odjeli jsme 22. prosince a Štědrý den strávili spolu. Bylo to úžasný. Od Mirka jsem dostala šíleně drahé kozačky, které v Alpách koupil, a já je šla rychle 25. prosince vyměnit. Vkus moc společný nemáme, ale alespoň se snaží. Je skvělej," vysvětlila Agáta.

Nový rok chtěli přivítat ve Špindlerově Mlýně, kterému se přezdívá český Aspen. "Odjeli jsme tam den před Silvestrem, ale bylo to tam příšerný, tak jsme zase rychle odjeli. Nový rok jsme přivítali na chatě s mámou, bráchou Vincentem a ségrou Kordulí," dodala Hanychová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků