"Já už jsem zadaný, namluvil jsem si jednu bezvadnou holku, takže vůbec nepomýšlím na to, že bych si ze všech těch ctitelek vybral nějakou novou," usmál se Issa, který začal nedávno chodit s misskou Agátou Hanychovou. "Nemám na podobné úvahy ani čas, chystám nové turné. A už teď mám pořád nějaká vystoupení a kromě toho chystám Prolomení ledu - tak se jmenuje moje nová deska," řekl s hrdostí Sámer.

Muzikál ho přitahuje

Nabídky do filmových rolí zatím odmítl, ale muzikál ho přitahuje. Jen by musel být poněkud jiný, než ty současné, které pokládá za příliš konvenční a usedlé. "Představoval bych si něco úplně jiného, než se nyní v Čechách hraje. Ta představení jsou spíš pro střední a starší generaci. Takové uhlazené, komerční. Když už bych měl hrát v muzikálu, tak by to musela být záležitost vysloveně pro mladé. Nekonveční, udělaná úplně jiným stylem než to, co se teď dává," přemítal.

Rodiče mají ze Sámera velkou radost, i když titulu Sex idol, který obdržel, se prý jen usmívali. "Rodiče mi rozhodně přejí každý úspěch. Mají radost z každého titulu, který získám, a ze všeho příznivého, co mě obklopuje," řekl Sámer Issa.

"Chválí mě, že se jim synáček příliš nerozevlál, že na sobě chci pracovat, stále se učím zpívat, snažím se zdokonalit v angličtině. Ale také mi řekli, že ten titul Sex idol jim na mne moc nesedí. Prý takový Šebrle, to je přece doopravdy nádherný přitažlivý chlap, a ne já!"