Tak pravila Bílá a víc nehodlala prozradit. Momentálně se totiž zlobí na novináře. Nemůže se vyrovnat s tím, co o ní napsali - že se chystá na rok přerušit práci, že čeká dítě, že nešla na večírek po Českém slavíkovi a že dokonce lže.

"Na odpočinek se nechystám a těhotná nejsem, ač jsem si to už asi třináctkrát přečetla. Přitom všichni kolem mě čekají rodinu a já bych už taky měla být na řadě," prohlásila stříbrná slavice smutně.

Na pauzu není čas

Zároveň dodala, že pauzu by si klidně na rok dala, ale nemůže, protože má spoustu práce. "A práci bych opravdu přerušila, jen kdybych čekala miminko. Teď chystám natáčení s orchestrem Ivana Mládka, komorní představení v divadle, life koncert na DVD a pak uvidíme," řekla.

Lucie je stále šťastně zamilovaná do o čtrnáct let mladšího Václava Noida Bárty. Na večírek po slavnostním vyhlášení Českého slavíka si vyšli oba, i s jejím synem Filipem. Po dlouhých letech v anketě nezískala zlato, ale prý jí to moc nevadilo. "Ona tam nahoře není vůbec žádná legrace," pousmála se.

Lásku si hýčká

S muzikantem Václavem žije Lucie Bílá už třetí rok. Svoji lásku si hýčká, nesnáší nevěru a lež. "Lež se nevyplácí stejně jako nevěra. Člověk si nemůže udržet lásku, když je nevěrný. Já neuznávám úlety. Chybovat je někdy možné, ale rozhodně si zakládám na tom, že mluvím pravdu a jsem věrná. Nejen v lásce, ale i svým spolupracovníkům. Mám za dvacet let v téhle branži jen dva manažery a dvě vizážistky," zdůraznila zpěvačka.