Australan byl naštvaný, když mu telefon vyklouzl z ruky a skončil ve vodě. „Měl jsem v něm všechny fotografie a spoustu dalších důležitých věcí. Pokazil jsem si tím celý víkend,“ přiznal Daily Mailu Gee.

„Dokonce jsem se ptal v přístavu, jestli by se po něm nemohl některý z potápěčů podívat. Zasmáli se tomu a řekli, ať na to zapomenu,“ dodal.

So I was fishing on a mate's boat last Friday night when I accidently dropped my phone which went bouncing off the back...

Zveřejnil(a) Charlie Gee Tr dne 9. leden 2018

„O dva dny později se mě kamarád zeptal, jestli nechci jet opět rybařit. Moc jsem toho ten den nechytil. Krátce po jednom nahození jsem ale něco ucítil. Věděl jsem, že to není ryba, myslel jsem si ale, že se do háčku zahákla mořská řasa,“ prozradil.

Když zjistil, že se jedná o jeho ztracený mobilní telefon, nevěřil svým očím. S nevšedním úlovkem se vyfotil a s příhodou se svěřil na sociálních sítích. Řada komentujících ho na Facebooku vybízela, aby štěstí využil a okamžitě si koupil tiket v loterii.

Un-Reel! 😂😂😂

Zveřejnil(a) Charlie Gee Tr dne 14. leden 2018

Ačkoliv mobilní telefon nefungoval, paměťová karta vyvázla z dvoudenního výletu v mořském světě bez újmy. „Paměťová karta funguje, takže mám všechny fotky zase zpátky,“ uzavřel Gee.

Zda k jen těžko uvěřitelné náhodě doopravdy došlo, nebo si chtěl z lidí na sociálních sítí pouze vystřelit, zatím není známo. Nadšenec do rybaření si však za svými slovy neoblomně stojí.