Humorná scéna se objevila v roce 2010 v první epizodě 15. série úspěšného motoristického pořadu. Podívat se na ni můžete zde. Clarkson teď vyšel s pravdou ven ve svém sloupku v posledním vydání listu The Sunday Times.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

„Normální Reliant Robin by se nepřevrátil, pokud by ho neřídil opilý ragbyový tým. Nebo by nefoukal vítr. Ale v překotné snaze pobavit jsem požádal štáb, ať si pohraje s diferenciálem takovým způsobem, aby se ta ubohá malá věc převrátila pokaždé, když jsem otočil volantem,“ napsal Clarkson.

Nabízí se tak samozřejmě otázka, zda Clarkson a jeho kolegové nepostupovali podobně ve více případech...

Paradoxní na celé situaci je, že Clarkson má vůz Reliant Robin opravdu rád a jeden si sám pořídil, přičemž stejně učinili i zbylí dva bývalí moderátoři pořadu James May a Richard Hammond a také tehdejší producent Andy Wilman.

Chystají se nové pořady

Clarkson s Mayem a Hammondem momentálně připravují nový motoristický pořad pro Amazon, konkrétně pro jeho video službu Amazon Prime.

Nezahálí ani BBC, která chce Top Gear obnovit a jako hlavního moderátora najala Chrise Evanse. Britská média ale v posledních dnech spekulují o tom, že přípravy na restart se nedaří úplně podle plánu, a je tak otázkou, v jaké kondici se pořad na obrazovkách objeví.