Když bylo náměstí Times Square v 70. letech minulého století centrem zločinu, drog a prostituce, málokdo si dokázal představit, že o čtvrtstoletí později se stane oblíbeným místem nákupů a setkávání, ale i vyhledávaným divadelním, mediálním a bankovním centrem. Nyní, obává se radnice, by kvůli odhaleným ženám mohlo svou pověst zase ztratit.

Kromě polonahých žen nabízejí na pěší zóně v Times Square zábavu i baviči převlečení do kostýmů filmových postav z hollywoodských trháků nebo z televizních seriálů. Mickey Mouse, Batman či Iron Man často v nevkusném provedení se fotografují s davy návštěvníků města a podle policie si přijdou na nemalé peníze. Bývalý striptér Robert Burck, který se na Times Square už řadu let předvádí ve spodním prádle, s kytarou a v kovbojském klobouku, je prý milionář.

Policejní tým vytvořený starostou, jehož členy jsou i vysocí policejní důstojníci, má první situační zprávu radnici předložit 1. října. Podle médií si ale starosta s problémem poradí jen těžko, protože odhalená ňadra v New Yorku nejsou přestupkem. Objevují se prý návrhy, aby oblíbená pěší zóna na Times Square byla úplně zrušena.