Sedmatřicetiletý Australan z městečka Healesville nedaleko Melbourne si nedávno vážně poranil záda, na vymýšlení nějaké nápadité žádosti o ruku tedy neměl sílu. Rozhodl se proto počkat si na otevření nového kadeřnictví své přítelkyně Libbi Taiteové.

„Byla to dobrá příležitost překvapit ji – nové podnikání a nový společný život. Nový začátek,“ řekl australskému zpravodajskému serveru news.com.au.

V momentě, kdy 31letá kadeřnice dokončila všechny práce uvnitř a začala strhávat noviny, poklekl s prstenem v ruce. Jaké ale bylo jeho zklamání, když si do práce zabraná žena svého partnera nevšimla.

Čekání bylo pro Gardinera vzhledem k jeho zranění zad bolestivé, ale Australan trpělivě setrval na zemi. Dočkal se asi po minutě, kdy už Taiteová noviny odstranila a vyšla ven ze salónu. Překvapená žena samozřejmě řekla ano.

Taiteová později přiznala, že se jednalo o trapný moment. Její partner si myslel, že bude zklamaná, protože se nejednalo o zrovna památnou žádost o ruku, ale Taiteová na to nehledí a bude na ni podle svých slov vzpomínat celý život. Snoubenci se chtějí vzít někdy během příštího roku.