Američan, na internetu známý pouze jako Jack, šel se svojí přítelkyní Teresou na schůzku k Institutu současného umění v Bostonu. Vzhledem k tomu, že jde o místo, kde měl pár své vůbec první rande, dostal mladík romantický nápad, jak přítelkyni překvapit a požádat ji o ruku ne tak úplně tradičním způsobem. Teresa v tu chvíli ještě vůbec netušila, co se bude dít.

Jackovi se podařilo přemluvit stovky neznámých lidí, aby Terese během jejich cesty k institutu rozdávali růžové a bílé květiny. Když došla dvojice na místo, kde měla proběhnout jejich schůzka, obklopil Američanku ohromný dav neznámých lidí, všichni jí předali květinu a nasměrovali ji na místo, kde na ni už čekal její přítel, jenž se mezitím stihl převléknout do smokingu.

Pak Teresu posadil na lavičku, poklekl před ní a do mikrofonu se jí zeptal, zda si ho vezme. Rozesmátá dívka se zmohla jen na krátkou reakci: "Samozřejmě!" Poté, co si nově zasnoubený pár vysloužil od davu hlasitý aplaus, odporoučel se zřejmě zásnuby patřičně oslavit.