O svatbě dosud příliš nemluvili, ale nyní šestapadesátiletý Elton John zpochybňuje svá dřívější předsevzetí, že už do manželského svazku nikdy nevstoupí. "Byl jsem už ženatý. Proč bych měl vstupovat do manželství ještě jednou?," prohlašoval doposud.

Ke změně názoru ho měl podle deníku Daily News přimět postoj amerického prezidenta George Bushe, který pokládá svazky lidí stejného pohlaví za nezákonné. Zpěvák údajně na protest prohlásil, že právě těmto svazkům bezvýhradně fandí. "Žijeme v nemocném světě, jestli lidé, kteří si přejí vstoupit do manželství, nenacházejí podporu."

List napsal, že svatba by se měla konat v Anglii. Podle deníku pár vyčkával, až britský parlament rozhodne o uzavírání občanských svazků. Ve čtvrtek se ale proti spekulacím John ohradil s tím, že o oficiálním manželství s Furnishem neuvažuje. "David a já jsme pro homosexuální sňatky, ale společnou svatbu neplánujeme," üpřesnil dnes zpěvák.

David vše zdědí

Elton John byl tři roky ženatý s letuškou, později se přiznal ke vztahu se svým manažerem Johnem Reidem. Čtyřicetiletý David Furnish své bývalé vztahy drží v tajnosti.

Kvůli Davidovi se prý Elton John přestal přejídat, fetovat a svádět muže na potkání. "David je má spása. Být mladší, vychovával bych s ním dítě," prohodil před časem zpěvák.

Až do setkání s Eltonem Johnem byl David Furnish neznámým úředníkem. V roce 1993 mu zpěvák daroval filmové studio a jmenoval ho jediným svým dědicem.