„Hanka je mojí pravou rukou už pětadvacet let, zakládali jsme spolu agenturu, spolupracovali na všech možných projektech, Manéži Polka Polívky nebo Miss ČR, a po celou dobu jsme byli největší kamarádi,“ řekl devětašedesátiletý ženich o své o patnáct let mladší nevěstě.

Šťastný pár v zajetí svatebčanů.

Šťastný pár v zajetí svatebčanů.

FOTO: Petr Horník, Právo

Oba už jsou několik let rozvedení, z předchozích manželství mají dohromady pět dětí a zatím čtyři vnoučata.

Nechyběli ani Zapletalovi synové z prvního manželství Miloš a Robert.

Nechyběli ani Zapletalovi synové z prvního manželství Miloš a Robert.

FOTO: Petr Horník, Právo

„Neumím žít sám, a ani v tom nevidím smysl života, tak jsme zkusili žít spolu a vykvetla z toho láska,“ svěřil se známý producent, který ale pověsil showbyznys na hřebíček.

Nový byznys si odzkouší sami na sobě

„Rozhodli jsme se toho nechat, žijeme tady v Ostrově. Oba pocházíme z venkova a poznali jsme, že tohle je to pravé,“ uvedl Miloš Zapletal pár hodin před svatbou. Ta se konala přímo na zrekonstruované farmě, která brzy začne jako penzion s mnoha netradičními venkovskými atrakcemi sloužit i veřejnosti.

Na svatbě nechyběli manželé Adamcovi.

Na svatbě nechyběli manželé Adamcovi.

FOTO: Petr Horník, Právo

„Protože jednou z nabízených služeb tady na farmě jsou i svatby, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme na vlastní kůži,“ pousmál se Zapletal.

První novomanželský polibek.

První novomanželský polibek.

FOTO: Petr Horník, Právo

Křest nové farmy se uskuteční 24. června, pro veřejnost však bude otevřena od 1. července. Na křtu samozřejmě Novinky nebudou chybět, a tak se budete moci na vlastní oči podívat, do čeho se Miloš Zapletal po odchodu ze světa soutěží krásy pustil.