"Přehlídku ani jinou placenou práci jsem po soutěži Česká Miss zatím neměla," přiznala Novinkám Denisa Domanská. Zároveň ale dodala, že by se modelingu teď stejně nemohla naplno věnovat. "19. května mám maturitu. Začínám se učit. Už se to blíží," vysvětlila kráska.

Denisa se ve středu objevila v baru v centru Prahy, kde se konal křest nového magazínu. Půvabná brunetka zde pro hosty zahrála několik skladeb na klavír. "Nešlo o práci. Akci pořádal můj dobrý kamarád. Požádal mě o to a já ráda vyhověla," říká Domanská.

Nová Česká Miss Jitka Nováčková, Miss World Denisa Domanská, Miss Earth Šárka Cojocarová a finalistka České Miss Tereza Dobrová na párty nového módního časopisu

Nová Česká Miss Jitka Nováčková, Miss World Denisa Domanská, Miss Earth Šárka Cojocarová a finalistka České Miss Tereza Dobrová na párty nového módního časopisu

FOTO: Michaela Feuereislová

Na klavír hraje Česká Miss World Denisa Domanská dvanáct let. "Stále chodím ještě na hodiny a čeká mě druhý absolventský koncert," prozrazuje. Klavíristkou být ale nechce. "To bych musela trénovat o dost víc. Hraju pro radost," usmívá se.

Mirek Šimůnek na párty oslavil narozeniny

Mirek Šimůnek na párty oslavil 33. narozeniny.

FOTO: Michaela Feuereislová

Křest nového magazínu Nice si nenechali ujít Kateřina Kristelová s manželem, Míša Ochotská, Šárka Ulrichová, Josef Karas, Jitka Válková s přítelem Mirkem Ciprou nebo Mirek Šimůnek, který akci moderoval a oslavil zde také své 33. narozeniny.