Paulová s Vydrou vystupují v jednom z již pětačtyřiceti natočených skečů pro chystaný pořad Petra Novotného Trampoty.

"Je to šest let od Kameňáku, ale ani jeden jsme se nezměnili. Jako bychom z té filmové postele vylezli včera. S Janou to byla opět úžasná práce," řekl Novinkám Vydra.

Ferda je jedno velké srdce, tvrdí o svém čtyřnohém příteli manželé Jana Boušková a Václav Vydra.

Václav Vydra s manželkou Janou Bouškovou a psem Ferdou.

FOTO: Petr Horník, Právo

"Jana s Vaškem proleželi skoro půl dne u nás doma v ložnici, aby natočili své skeče. Moje paní jim vařila. Scénku rozehrává dárek Vaška k Valentýnu - Janě koupil totiž poukázku do veřejného domu," prozrazuje bavič.

Drtivá většina filmových dotáček se natáčela nedaleko domu hlavního protagonisty Trampot. Jak říká, je líný někam jezdit.

Bavič Petr Novotný

Bavič Petr Novotný

FOTO: Korzo

A na co se můžeme těšit? Petr Novotný například přepadne pokladnu řeporyjského nádraží. Kolemjdoucím pak měl s punčochou na hlavě co vysvětlovat. V jistém švédském obchodním domě s nábytkem zase za plného provozu jen v trenýrkách a nátělníku ležel v posteli, jen občas se prošel oddělením. "Návštěvníci se dost lekali, jedna paní se při setkání se mnou pokřižovala," vzpomíná herec a úspěšný podnikatel.

Ale i další skeče prý stojí za to.

"Úvozem šla například Eva Holubová a vlekla na zádech sud s pivem i pípou, u nás doma se zřítila se schodů do sklepa, Bob Klepl zase sledoval v naší televizi porno," dodal Novotný a zve všechny, kteří jsou na nový pořad Primy zvědaví, na veřejné natáčení v divadle v pasáži Jiřího Grosmana na pražském Václavském náměstí. Představení se konají 16. a 20. března vždy od 16 a 20 hodin.