Hlavní obsah

Paulová a Vydra, manželé z Kameňáku, spolu baví diváky v posteli

15. 3. 2011, 15:01 – Praha
Novinky, David Zápal

Filmoví manželé z trilogie Kameňák Jana Paulová a Václav Vydra se opět sešli před filmovou kamerou. A stejně tak jako v trojici divácky oblíbených komedií Zdeňka Trošky opět rozehráli sérii vtipných postelových narážek.

Článek

Paulová s Vydrou vystupují v jednom z již pětačtyřiceti natočených skečů pro chystaný pořad Petra Novotného Trampoty.

"Je to šest let od Kameňáku, ale ani jeden jsme se nezměnili. Jako bychom z té filmové postele vylezli včera. S Janou to byla opět úžasná práce," řekl Novinkám Vydra.

Foto: Petr Horník, Právo

Ferda je jedno velké srdce, tvrdí o svém čtyřnohém příteli manželé Jana Boušková a Václav Vydra.

"Jana s Vaškem proleželi skoro půl dne u nás doma v ložnici, aby natočili své skeče. Moje paní jim vařila. Scénku rozehrává dárek Vaška k Valentýnu - Janě koupil totiž poukázku do veřejného domu," prozrazuje bavič.

Drtivá většina filmových dotáček se natáčela nedaleko domu hlavního protagonisty Trampot. Jak říká, je líný někam jezdit.

A na co se můžeme těšit? Petr Novotný například přepadne pokladnu řeporyjského nádraží. Kolemjdoucím pak měl s punčochou na hlavě co vysvětlovat. V jistém švédském obchodním domě s nábytkem zase za plného provozu jen v trenýrkách a nátělníku ležel v posteli, jen občas se prošel oddělením. "Návštěvníci se dost lekali, jedna paní se při setkání se mnou pokřižovala," vzpomíná herec a úspěšný podnikatel.

Ale i další skeče prý stojí za to.

"Úvozem šla například Eva Holubová a vlekla na zádech sud s pivem i pípou, u nás doma se zřítila se schodů do sklepa, Bob Klepl zase sledoval v naší televizi porno," dodal Novotný a zve všechny, kteří jsou na nový pořad Primy zvědaví, na veřejné natáčení v divadle v pasáži Jiřího Grosmana na pražském Václavském náměstí. Představení se konají 16. a 20. března vždy od 16 a 20 hodin.

Reklama

Související témata:

Související články

Kameňák 3: ubylo anekdot, a tím i legrace

13. 1. 2005, 8:33

Nápad režiséra Zdeňka Trošky natočit film, jehož děj je poskládán z anekdot řečených kameňáků, přilákal před dvěma lety do kin více než 400 tisíc diváků,...

Výběr článků