"Těhotenství jsem zapírala, protože jsem pověrčivá. Do třetího měsíce se o tom mluvit zkrátka nemá," řekla Novinkám Hanychová. "Jedním z důvodů byl také ten, že jsem začala propagovat energetické žvýkačky, a to s těhotenstvím také dohromady nejde," vysvětlila.

Agáta čeká miminko s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. Dítě nebylo plánované, ale modelka se na prvního potomka velmi těší. S Dopitou spolu chodí pět měsíců.

"Chtěla jsem dítě už čtyři roky a Mirek byl jedinej, kdo mi ho chtěl udělat," směje se modelka. "Už měl zkušenost, tak to zvládl výborně," dodala Agáta. Její partner má z předchozího vztahu dvouletého syna Mirka.

Svatbu pár zatím neplánuje. "Budeme žít v mém baráku společně, ale svatbu zatím neplánujeme. Moc se neznáme," říká.

Těhotenství snáší dobře. Nevolnosti měla minimálně. "Zvracela jsem asi třikrát a chutě mám celý život a bojuji s nimi," usmívá se. Zatím přibrala jen jeden kilogram.

Pracovat se Hanychová chystá až do porodu. "Klidně budu v devátém měsíci dál předvádět prádlo a moderovat. A také navrhuji těhotenskou kolekci oblečení," říká.

Po narození miminka se chystá také hned do práce. První moderování má nasmlouvané čtrnáct dní po porodu. "Moje máma natáčela v den porodu ségry Korduly Tele Tele a deset dní po porodu opět točila," dodala s úsměvem.