"První dva týdny po porodu byly peklo. Bála jsem se usnout, sledovala jsem jestli Max dýchá. Měla jsem pocit, že cokoli udělám špatně, může umřít. Je to fičák. Samozřejmě mě rozbrečí jakákoli kravina, hormony zkrátka pracují na plné obrátky," řekla Novinkám Krainová na křtu nové knihy Haliny Pawlovské Ještě že nejsem papež, kterou pokřtila.

Týden po porodu se nejen učila péči o syna, ale ještě musela zvládat velké stěhování. S manželem Karlem Vágnerem a synem Maxem se kvůli rekonstrukci bytu v Dejvicích stěhovali do luxusního bytu v centru Prahy.

"Bylo to hustý, ale zvládli jsme to. Hodně mi pomohla moje ségra. Lidé mají třeba dvojčata nebo trojčata... To je pro mě teprve nepředstavitelné," usmívá se Krainová, která je zpátky ve formě a všechna těhotenstvím nabraná kila už má dole. "Nespím, nemám čas se najíst, jde to samo," říká.

Původně topmodelka plánovala, že si najme chůvu na plný úvazek. Zatím od plánu ustoupila. "Mám úžasnou chůvu, která mi je k dispozici, když potřebuji. Zatím u nás byla dvakrát. Nastálo zatím chůvu nechceme. Jsem od malého dvě hodiny pryč a svírá se mi žaludek. Chci s ním trávit veškerý možný čas," říká šťastná Krainová.

Pětitýdenní Max Vágner je prý hodné miminko. Simona říká, že ho zatím neslyšela plakat. "Jen si tak kníká, když potřebuje pozornost. Bohužel ještě nepochopil, že noc je noc a den je den. Od porodu jsem se zkrátka ještě nevyspala," vysvětluje topmodelka. Zatím syna kojí každé 2,5 hodiny.

Do práce se nehrne. Začátkem příštího roku měla začít nový film, ale plánuje, že filmování zruší. "Byla bych bez malého vlastně tři měsíce a to je hodně. Zvažuji to, ale zatím to spíš vypadá, že to odmítnu. Nasmlouvanou práci mám na duben, kdy bych měla jezdit po castinzích Elite Model Look a vyhledávat nové tváře," dodala Krainová.