Manželka Leoše Mareše Monika vyrazila se svými dvěma syny Jakubem a Matějem na opening párty nového obchodu pro děti. Zatímco mladší Matěj se z kočárku usmíval, starší Jakub při prvním cvaknutí fotoaparátu začal hystericky brečet.

"Ať jdou všichni z tohodle domu pryč. Nechci vás tu. Mami, ať mě okamžitě přestanou fotit. Řekni jim to," pořvával na fotografy Jakub Mareš, dostal amok a hystericky brečel. "Řekni si jim to sám a uklidni se," snažila se syna zkrotit jeho maminka Monika Marešová.

"Má od rána blbou náladu a je nerudný. Co se dá dělat," řekla Novinkám půvabná Monika Marešová.

Jakub se zklidnil až ve chvíli, kdy se usadil do elektrického auta, které v obchodě prodávají. "Jak vidí sportovní auta, je ve svém živlu. To má asi po tátovi," usmívala se Monika.

Do nového obchodu Prenatal dorazila řada dalších známých tváří. Lucie Králová přišla se starším synem Robertem, mladšího Richarda hlídala doma maminka, protože byl nemocný.

S dětmi dorazily také Ivana Jirešová, Eva Decastelo nebo Štěpánka Duchková. Výbavičku přišla vybírat i těhotná modelka Markéta Divišová, která se těší s manželem na prvního potomka.