Manželka Leoše Mareše Monika vyrazila se svými dvěma syny Jakubem a Matějem na opening párty nového obchodu pro děti. Zatímco mladší Matěj se z kočárku usmíval, starší Jakub při prvním cvaknutí fotoaparátu začal hystericky brečet.

"Ať jdou všichni z tohodle domu pryč. Nechci vás tu. Mami, ať mě okamžitě přestanou fotit. Řekni jim to," pořvával na fotografy Jakub Mareš, dostal amok a hystericky brečel. "Řekni si jim to sám a uklidni se," snažila se syna zkrotit jeho maminka Monika Marešová.

Monika Marešová se synem Jakubem na otevření obchodu s dětským oblečením

Monika Marešová se synem Jakubem na otevření obchodu s dětským oblečením

FOTO: Michaela Feuereislová

"Má od rána blbou náladu a je nerudný. Co se dá dělat," řekla Novinkám půvabná Monika Marešová.

Jakub se zklidnil až ve chvíli, kdy se usadil do elektrického auta, které v obchodě prodávají. "Jak vidí sportovní auta, je ve svém živlu. To má asi po tátovi," usmívala se Monika.

Eva Decastelo se synem Michalem na otevření obchodu s dětským oblečením

Eva Decastelo se synem Michalem na otevření obchodu s dětským oblečením

FOTO: Michaela Feuereislová

Do nového obchodu Prenatal dorazila řada dalších známých tváří. Lucie Králová přišla se starším synem Robertem, mladšího Richarda hlídala doma maminka, protože byl nemocný.

S dětmi dorazily také Ivana Jirešová, Eva Decastelo nebo Štěpánka Duchková. Výbavičku přišla vybírat i těhotná modelka Markéta Divišová, která se těší s manželem na prvního potomka.