Vynalézaví producenti přišli i s dalšími zajímavými scénáři. Například naoko zatýkali celebrity a natáčeli, jak se lidé kroutí a hroutí. Pořad televize Al-Baghdadia se zaměřil na známé zpěváky, komiky i další umělce. Jmenuje se "Do Buccy s ním!". Bucca byla nechvalně známá americká základna s vězením s nejvyšší ostrahou. Až do zrušení v roce 2009 tam byly vězněny tisíce Iráčanů.

Účastníci jsou pozváni do studia televizní stanice. Při příjezdu je policisté (najatí herci) důkladně prohledají a vyslechnou. Zatímco čekají, členové produkčního týmu jim do auta schovají falešnou bombu. Ta je pak nalezena a celebrity jsou obviněny z toho, že se chystaly spáchat atentát. Jak uvádí list New York Times, pořad vyvolal vlnu kritiky.

V zemi totiž stále vybuchují opravdové bomby. Některé celebrity byly zážitkem velmi otřeseny, jiné odhalení přijaly s humorem. "Očekávala jsem, že půjde o skrytou kameru, ale překvapilo mne vojenské vybavení a dobrá úroveň herců. Jsou opravdu dobří," vylíčila herečka Asia Kamalová, jedna z obětí reality show.