Vágnera si do své show pozval, protože se tento týden začala ve Spojených státech vysílat nová série pořadu Fish Warrior natočená pro dokumentární kanál National Geographic, v níž se Vágner vydává na lov obřích druhů ryb v Jižní Americe a Africe.

Syn známého hudebníka Karla Vágnera jednoho z nejpopulárnějších amerických moderátorů hned v úvodu jejich rozhovoru "usadil". Řekl mu totiž, že ještě nedávno jeho pořad - kde si jinak podávají dveře ty největší celebrity - jako zřejmě jediný člověk ve svém okolí neznal.

Moderátora si spletl s Johnem Lennonem

"Asi před týdnem jsem byl uprostřed (kanadské) řeky Fraser a držel jsem v rukou obrovského bílého jesetera. Moje producentka mi řekla, že pro mne má úžasnou zprávu, že budu v show Jaye Lena. Já jí na to řekl: 'Víš, John Lennon už dávno zemřel'," uvedl Vágner.

Moderátor, jenž Vágnera ve svém pořadu ohlašoval jako nejslavnějšího muže v České republice, na jeho slova reagoval tak, že v žertu ohlásil dalšího hosta. Poté Leno řekl americkým divákům, že Vágner má v Česku hned tři televizní pořady o rybaření.

Amazonský 215kilogramový macek

"Je to přece vnitrozemská země. Copak tam nikdy neviděli ryby? Kde se bere ta fascinace rybami?" podivil se americký moderátor vzápětí. Vágnera se pak zeptal, jakou chytil největší rybu. Čech mu odpověděl, že vážila 215 kilogramů a že ji ulovil v Amazonii.

"Musíte lhát o velikosti, když máte ženskou společnost?" zeptal se ho pak slavný moderátor. Vágner mu řekl, že nemusí, a Leno kapituloval. "Jste lepší muž než já," opáčil.

Leno během show, která se začíná vysílat před půlnocí a na niž se pravidelně dívá kolem čtyř miliónů Američanů, také předvedl několik ukázek z Vágnerových pořadů. Na jedné pocházející z nové série pro National Geographic, byl rybář vidět, jak prakticky holýma rukama tahá z řeky obří rybu.