Dáša Zázvůrková slavnostně pokřtila debutovou desku. A křest byl velmi dramatický. V Jindřišské věži, kde se konal, nebyla klimatizace a v malých "vydýchaných" prostorách měly i mladší ročníky problém, aby se jim neudělalo špatně.

Nevolno se udělalo známému dirigentovi Vladimíru Popelkovi, který zkolaboval. Pádu k zemi zabránil jeden z hostů křtu, který dirigenta na poslední chvíli zachytil a pád k zemi tak utlumil. Do přivolané záchranné služby už Popelka nastupoval naštěstí po svých.

Dirigent Libor Pešek na křtu desky Dáši Zázvůrkové

Dirigent Libor Pešek chodí s Dášou Zázvůrkovou už tři roky

FOTO: Michaela Feuereislová

Na křest bylo díky známostem světově proslulého režiséra Libora Peška pozvána řada známých tváří. Mezi hosty se objevil režisér Jiří Krejčík a zpěvák Pavel Vítek s partnerem Janisem Sidovským. S tříhodinovým zpožděním kvůli pracovním aktivitám dorazili Chantal Poullain, Jitka Asterová a Jiří Lábus.

Zpěvák Pavel Vítek s hudebním režisérem Milanem Wolfem

Zpěvák Pavel Vítek s hudebním režisérem Milanem Wolfem

FOTO: Michaela Feuereislová

Akci uvedl Jiří Náhlovský a kmotrou desky se stala Jitka Molavcová, se kterou se Dáša Zázvůrková zná z divadla Semafor, kde hraje. Náhlovský se při odchodu stihnul pořádně pohádat s obluhou parkoviště.

Josef Alois Náhlovský měl problémy s obsluhou hlídaného parkoviště. Nechtěl zaplatit parkovné.

Josef Alois Náhlovský měl problémy s obsluhou hlídaného parkoviště. Nechtěl zaplatit parkovné.

FOTO: Michaela Feuereislová

Pořadatelé křtu mu sdělili, že jsou domluveni s obsluhou parkoviště a parkování bude pro hosty křtu tento den zdarma. Bohužel se tak nestalo. Náhlovský do centra dorazil už v jednu hodinu odpoledne a když na něm obsluha hlídaného parkoviště chtěla 300 korun, odmítl je zaplatit. Hádka trvala více jak čtvrt hodiny. Nakonec parkovné zaplatil jeden z organizátorů křtu. Další hosté už museli platit parkovné sami.

Jitka Molavcová a Josef Alois Náhlovský desku pokřtili kávou. Dáša Zázvůrková je abstinentka.

Jitka Molavcová a Josef Alois Náhlovský desku pokřtili kávou. Dáša Zázvůrková je abstinentka.

FOTO: Michaela Feuereislová

Dáša Zázvůrková není v šoubyznysu nováček. Vystupovala jako sboristka v několika muzikálech. Do povědomí se dostala především rolí Vanilky v Dobře placené procházce, kam si ji vybral Miloš Forman.

V televizní inscenaci s Miroslavem Donutilem 3 plus 1 měla hlavní roli a hrála také v inscenaci Peníze režiséra Jiřího Krejčíka. Účinkuje v Semaforu a v nové hře Karla Šípa a Josefa Náhlovského – Blázinec.