"Trošku jsem měla strach, jak bude reagovat na tolik lidí. Kromě dětské oslavy ještě nikdy nebyla v prostředí, kde je takhle přelidněno," řekla Novinkám Laurinová.

Sabina byla jednou z kmoter nové knihy Výchova podle slavných maminek. "Napsala ji moje kamarádka Markétka a také jsem svojí troškou do knihy přispěla. Přišly jsme ji s Majou na křest podpořit," prozradila Sabina.

Dcera ji mile překvapila. Nebála se, naopak se cítíla mezi desítkami hostů v pražské restauraci Theatro dobře. "Zdá se být společenská, s dcerou Jirky Adamce a Jany Adamcové Jasmínkou se začala kamarádit a být tady déle, tak to tu zřejmě pořádně roztočí," usmívá se herečka.

Dcera Maja je jí velmi podobná. "Hodně lidí to říká, ale já myslím, že je takovej mix mě a přítele Karla," říká Sabina. Svatbu se zubařem Karlem Kameníkem prý rozhodně neplánují.

"Nemám jako některé ženy sen, že si obléknu svatební šaty a bude to můj velký den D. Já si svatební šaty v pracovním životě už mnohokrát oblékla, takže to pro mě není důležité," vysvětluje. "Když má žena děti, priority jsou úplně někde jinde. Takže svatba v plánu rozhodně není," dodala herečka.

Na křest knížky dorazila vedle Laurinové řada dalších slavných maminek. Se svými ratolestmi přišly Jana Nováková, Nikol Lenertová, Míša Maurerová, Laďka Něrgešová, Klára Doležalová a další.