"Já myslím, že se táta s Martinem znají ze studií, táta studoval FAMU. To ale ani jeden ještě neznal mámu. Tady na narozkách to je asi ale poprvé, co se potkali jako exmanžel a současný muž mámy," prozradila Novinkám Agáta Hanychová.

"S tátou se vídám na kafe tak dvakrát do týdne. Máme fajn vztah," řekla modelka. Její otec rodinu opustil, když byly Agátě čtyři roky.

Agáta Hanychová s nevlastními bratry

Agáta Hanychová s nevlastními bratry

FOTO: Michaela Feuereislová

Na oslavu narozenin Agáty přivedl Jiří Hanych také své dva syny. "To jsou tátovi nevlastní synové - jsou vyženění. S druhou manželkou má ještě dvě vlastní děti. Mimochodem tátova současná žena je bývalá nejlepší kamarádka mojí mámy. Bývalá proto, že jí ho přebrala," upřesňuje Agáta.

Agáta Hanychová se pochlubila prstýnkem, který dostala od otce Jiřího Hanycha

Agáta Hanychová se pochlubila prstýnkem, který dostala od otce Jiřího Hanycha

FOTO: Michaela Feuereislová

Od otce dostala Agáta k narozeninám černý prsten ve tvaru zmije. "Nic konkrétního to neznamená. Zkrátka se mi jen líbil," řekl Novinkám Jiří Hanych.

Rodina Veroniky Žilkové na oslavě 25.narozenin Agáty Hanychové

Rodina Veroniky Žilkové na oslavě 25. narozenin Agáty Hanychové

FOTO: Michaela Feuereislová

Oslavu pětadvacátých narozenin moderovala Veronika Žilková. "Je to tady trošku jako u Hujerů," komentovala párty na Smíchovské pláži. Tak rozvětvenou rodinu má opravdu málokdo. "Je tady máma, táta, Martin Stropnický, čtyři sourozenci, sestřenice s dcerou, babička, dva nevlastní bráchové a řada dalších," prozradila modelka.

Agáta Hanychová s babičkou

Agáta Hanychová s babičkou

FOTO: Michaela Feuereislová

Hanychová připravila na oslavu svých narozenin společně se svým kadeřníkem Martym netradiční módní přehlídku. Modely vytvořila rozstříháním svého starého oblečení. "Vidím dobře? To je moje růžové sako? Tak tohle si Agáto ještě vyřídíme," komentovala model jedné z dívek s úsměvem Veronika Žilková.

Oslava 25.narozenin Agáty Hanychové

Oslava 25. narozenin Agáty Hanychové

FOTO: Michaela Feuereislová

"Snad se přehlídka líbila. Marty kvůli přípravám tři dny nespal s mužem," dodala herečka se svým pověstným humorem.

Agáta oslavila narozeniny s dvoudenním předstihem. "Narozky mám ve středu a znovu je pořádně oslavím na přehlídce v casinu v Krči. Od přítele Honzy dostanu dárek Vuittonku a pásek," dodala modelka.