Janek společně s přítelkyní Jaromíra Jágra modelkou Innou Puhajkovou, běžcem na lyžích Dušanem Kožíškem a zpěvačkou a tanečnicí Kateřinou Mátlovou byli hlavními hvězdami velké módní show. "Janek předváděl poprvé. Dalo mi práci ho ukecat, ale podařilo se," prozradil Novinkám stylista Dušan Chrástek, který měl přehlídku na starosti.

Janka Bartošku líčí a češou před přehlídkou na 1. výročí Sasazu

Janek Bartoška v péči kadeřnice před přehlídkou na 1. výročí Sasazu

FOTO: Jiří Herman

"Chtěl jsem neokoukané tváře. Vedle Janka jsem vybral například běžce na lyžích Dušana Kožíška nebo Innu Puhajkovou, přítelkyni Jardy Jágra, která také nepředvádí tak často," upřesnil Chrástek. "Všichni byli skvělí. Janek i Dušan jsou krásní kluci, klidně by se mohli modelingem živit," dodal Chrástek.

Janek Bartoška, Adéla Vartová a Inna Puhajková s dalšími modely na módní show na 1. výročí Sasazu

Janek Bartoška, Adéla Vartová, Dušan Kožíšek a Inna Puhajková s fešným modelem na módní show na 1. výročí Sasazu

FOTO: Jiří Herman

Módní show v rámci prvního výročí klubu Sasazu si nenechala ujít řada známých tváří. Sámeru Issovi se zde sešly hned tři bývalé milenky. S Terezou Brabcovou, dcerou herečky Veroniky Freimannové, na akci dorazil.

Agáta Hanychová s přítelem Honzou Brabcem na 1. výročí Sasazu

Agáta Hanychová s přítelem Honzou Brabcem na 1. výročí Sasazu

FOTO: Jiří Herman

Přítomna byla i jeho bývalá exotická milenka Ndeshi Panda Nangolo, které dělal doprovod David Kraus. Nechyběla ani Agáta Hanychová. Modelka se nehnula celý večer od svého přítele, motokrosového závodníka Honzy Brabce.