Zpěvačka, která dobyla první příčky hitparád se svým hitem Umbrella, je proslavená svým odvážným a jen málo zahalujícím stylem v oblékání. Ale nyní se bude muset přiobléknout, když souhlasila se silvestrovským vystoupením v jednom z luxusních hotelů v Abú Zabí, aby v muslimské zemi nepohoršila žádného z místních konzervativních fanoušků západního popu.

Je pro ni však těžké najít něco, co by pohoršení nevyvolávalo, když její skříně přetékají jen samými sexy oblečky.

"Rihanna si zoufalstvím trhá vlasy. Chtěla, aby to bylo její dosud nejexcentričtější a co nejvíce provokující vystoupení. Ví, že bude muset přistoupit na kompromis, pokud jde o její styl, a přizpůsobit se místním tradicím. Jenže právě velkou část její show tvoří právě sexy výbava. Zásady v oblékání, které v Abú Zabí platí po staletí, rozhodně nejsou nakloněny nadměrně odhalujícímu oblečení," sdělil zdroj blízký zpěvačce britskému deníku Daily Mirror.

Jednadvacetiletá kráska, která za toto výjimečné vystoupení obdrží půl miliónu dolarů (v přepočtu 9 172 000 korun), už na začátku tohoto roku kvůli svému plánovanému koncertu čelila protestům v Malajsii. Musela přistoupit na to, že své vystoupení uzpůsobí místním tradicím v oblékání a taneční prvky místním pravidlům.