Absolonová s novým partnerem Vratislavem chodí dva měsíce. "Jsem velmi šťastná a zamilovaná, přála bych si, aby to vydrželo. Zatím je vše zalité sluncem," prozradila Novinkám Absolonová, která s partnerem vyrazila do hudebního divadla v Karlíně na premiéru nové operety Polská krev.

S Vratislavem Jandou, vystudovaným právníkem, který pracuje jako lobbista a konzultant, už žijí v jedné domácnosti. "Nepořídili jsme si společné bydlení, ale v podstatě spolu žijeme v mém bytě. Můj pes má artrózu a u Vratislava doma by musel do schodů, což nejde. Je nám fajn, ale víc už o soukromí mluvit nechci," říká zpěvačka.

V médiích se dokonce spekuluje o plánované svatbě. "Jsme spolu dva měsíce, je to blbost," dodala Absolonová. Na premiéru Polské krve si oblékla krásné černé šaty, které si koupila v Římě. "Byli jsme tam na dovolené s Vráťou na konci srpna. Cestou zpátky do Prahy se mi ztratily kufry a tak jsem si myslela, že mám po šatech. Naštěstí mi kufr za čtyři dny přiletěl," dodala Monika.

Z nové operety byla nadšená. Hrála tam řada jejích muzikálových kolegů. V hlavní roli exceloval Marián Vojtko, který v Draculovi alternuje s Danielem Hůlkou. Roli Wandy skvěle ztvárnila bývalá moderátorka zpráv Martina Kociánová.