Matka Adama Lucy živící se jako pečovatelka nejdřív nechtěla věřit tomu, co jí chlapec říkal, ale po chvíli jí to nedalo a do sáčku se podívala a musela dát svému synovi za pravdu. Tamějším novinám Bournemouth Echo řekla: "Podívala jsem se a brambora bylo vlastně to jediné, co v sáčku bylo."

"Balíček chipsů se mi nezdál těžší než ty ostatní, které se v multipacku nacházely, tak jsem ho podala Adamovi. Ten udělal jen: 'eeh, eeh'.  Ještě že takto zareagoval, jinak by bramboru jeho mladší sourozenec zkusil asi sníst," dodala Lucy pro tamější plátek.

Matce to nedalo a firmě vyrábějící chipsy napsala a uvedla, že ji tato zkušenost zcela odradila od dalšího kupování jejich produktů.

Mluvčí firmy zareagoval v souladu s obecnými postupy firem při obdobných selháních. "Je nám líto, že došlo k této stížnosti. Jsme zodpovědní a kvalitu svých produktů bereme extrémně zodpovědně. Nyní samozřejmě interně vyšetříme, jak mohlo k problému dojít," uvedl mluvčí firmy United Biscuits, která značku chipsů vlastní.