Hosty dnešního chatu byla kromě Miss ČR 2008 Jandové i Miss Sympatie 2008 Romana Čechovská.

Otázky často směřovaly na vzájemnou rivalitu finalistek. "Tak ta rivalita je v každé podobné soutěži krásy a každá si nesedneme tak, jak bychom měly. S Romčou máme hodně společného, obě jsme z Moravy, máme podobný pohled na život a víme, jak si ho správně užít," uvedla Miss ČR Zuzana Jandová.

Miss ČR Zuzana Jandová vlevo a Miss Sympatie Romana Čechovská vpravo na on-line chatuMiss ČR Zuzana Jandová vlevo a Miss Sympatie Romana Čechovská vpravo na on-line chatufoto: Novinky/Ondřej Lazar Krynek

Hodně přesně byl zacílený dotaz na to, proč soutěž Miss Moravia, která je předstupněm a regionálním kolem celé Miss ČR, vyhrála Zuzana Putnářová (Zuzana Jandová byla druhá) a ve finále se pořadí prohodilo. Nová Miss ČR byla ve své odpovědi velmi stručná a do sokyně si rýpla: "Já nejdu přes mrtvoly."

Na její vyjádření vicemiss Zuzana Putnářová pro Novinky telefonicky reagovala: "Já mám svědomí čisté, nikdy jsem nikomu neublížila. Velice mě zaráží, překvapuje a mrzí, že se Zuzana snížila k tak silným slovům, bez jakéhokoliv podložení. Vždyť i během natáčení klipů v Las Vegas jsem Leoně Krkoškové (jedné z finalistek) půjčila sukni, když si ji zapomněla a Kristýně Lebedové bundu, když jí byla zima."

S I. vicemiss Zuzanou Putnářovou a II. vicemiss Kristýnou Lebedovou budete moci chatovat na Novinkách v pátek od 11:00.

Dívky začíná trápit bulvár

Dívky také pociťují poprvé na vlastní kůži sílu bulvárních médií. "Vím, že musím být silná a snažit se si z toho bulváru nic nedělat. Jsou to články nezaložené na pravdě a já se musím vyrovnat s tím, že už to takhle zůstane. Nejhorší je určitě ta bezmoc proti tomu jakkoli bojovat," odpovídala smutně Jandová.

Miss Sympatie na chatu prozradila, že měla během finálového večera obrovskou trému. V mnoha odpovědích se se Zuzanou Jandovou shodovala. Nejsympatičtější miss uplynulých let je pro obě dívky Monika Žídková a s kubánským rumem neuspějete ani u jedné, objednejte jim raději vodku.