Situaci zachraňují „bombarďáky“ lemované sexy kraječkou. „Strašně jsem se bála, aby nebylo vidět víc, než je zdrávo,“ přiznala zpěvačka, poté co zazpívala poprvé v sexy kostýmu pro kolegy-herce a novináře.

Pro nové uvedení muzikálu navíc autor hudby Michal David napsal pro její Mylady novou píseň. Jako protipól k zákeřné sexy dračici ji bude provázet na jevišti ztělesněná křehkost a něha v podání tanečnice Kristiny Kloubkové. „No jo, už je zase v něčem namočená moje žena,“ chytal se teatrálně za hlavu její manžel, představitel D´Artagnana Alan Bastien.

Přistřižený Pepa Vojtek prohrál sázku s manželkou.Přistřižený Pepa Vojtek prohrál sázku s manželkou.foto: Právo/Michaela Feuereislová

S novinkami se tentokrát v Divadle Hybernia roztrhl pytel. Nečekanou image totiž předvede i „Athos“ Pepa Vojtek, na rozdíl od Moniky však nikoli zásluhou produkce. Vsadil se totiž s vlastní ženou, tanečnicí Libuškou, že do premiéry zhubne. Ale zatímco jeho půvabná životní družka je od porodu malého Matyáše už o 22 kilo lehčí, Pepovi se moc nedaří. „Kilo mi ještě chybí, tak jsem vlasy shodil rovnou,“ přiznal.

V zajetí rodičovských starostí dorazil na „předváděčku“ herec a zpěvák Aleš Háma. Jeho Mikulášovi je už tři čtvrtě roku a z původně drobného miminka se „vypracoval“ v roztomilého cvaldu

„Planchet“ Aleš Háma s malým Mikulášem„Planchet“ Aleš Háma s malým Mikulášemfoto: Právo/Michaela Feuereislová