Na obrazovku se také vrací Šárka Kubelková, Ta moderovala Áčko a později Věštírnu. Uvidíme Jakuba Kubu, který kdysi uváděl v ČT pořad pro mladé Letadlo, Vítka Havliše, jenž se představil jako moderátor Českého slavíka, či Martinu Delišovou, známou z Pohádkové půdy na ČT. Dramaturgii Snídaně připravuje Dalibor Gondík.

Od 1. února se hlavní osobou erotického Peříčka stane vítězka konkursu dlouhovlasá blondýna Zuzana Pavličová. "Chtěla bych, aby Peříčko bylo jemnější a víc pracovalo jenom s náznakem," uvedla Pavličová.

Pořad Zlatíčka převzal do svých rukou herec Václav Postránecký, protože Petr Nárožný se chce věnovat pouze herecké práci. Publicistika Na vlastní oči bude od 4. února delší a představí novou znělku. Karel Šíp spolu s Jaroslavem Uhlířem uvedou svou novou talkshow Paškál, kam si budou zvát hosty na aktuální téma. Promění se i Rozjezdy pro hvězdy, které se chtějí důsledněji věnovat hledání nových hudebních talentů včetně toho, že finalista vydá CD a objeví se i v jiných pořadech Novy.

V únoru Nova oslaví deset let od vydání licence a devět let vysílání. Na sobotu 1. února se proto chystá velký narozeninový pořad Všude samá devítka moderovaný Hanou Zagorovou a Štefanem Margitou.