Díky kompletní dvanáctce finalistek Miss ČR tedy známe výkvět české ženské krásy pro letošní rok. Šťastné dívky čeká již v pátek odlet na Školu Miss v Egyptě, kde se pod dohledem špičkových profesionálů mnoha oborů připraví na finálový večer, který už je za měsíc tady.

"Strašně moc se do Egypta těším, mám ráda teplo a moře, jen se malinko bojím plánované jízdy na velbloudech," řekla pro Novinky s úsměvem jedna z finalistek Miss ČR Lucie Petrišková. Jak zvládne pohledná dívka z Kadaně jízdu na cadillacu pouště, vás budeme informovat přímo z místa dění, kde budeme s dívkami po celou dobu jejich soustředění. Můžete se tak těšit na pravidelný příděl horkých novinek z horkého Egypta.

Nyní vám přinášíme další fotografie finalistek. 

Finalistky Miss ČR 07

Finalistka Miss ČR 2007 Veronika Chmelířová. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR Tereza Šolcová. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR Soňa Dedíková. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR Šárka Cojocarová. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR 2007 Helena Procházková. Foto: Miss ČR

Finalistka Miss ČR Veronika Šindlerová. Foto: Miss ČR

Zleva: vicemiss Bohemia Lucie Petrišková, miss Bohemia Kateřina Sokolová a II. vicemiss Bohemia Denisa Přibylová. Foto: PRÁVO/Lukáš Táborský

Zleva: vicemiss Moravia Gabriela Kořínková, Miss Moravia Veronika Pompeová a druhá vicemiss Moravia Karolína Havránková. Foto: PRÁVO/Michaela Říhová

Vstupenky jsou již v prodeji

Dvanáct nejkrásnějších Češek se utká o tradiční a ceněný titul Miss České republiky pro rok 2007 již 14. dubna v brněnském Bobycentru.

Již nyní si můžete koupit vstupenky na velký galavečer, při němž moderátor Jan Čenský uvede na pódium také Miss World a Miss ČR 2006 Taťánu Kuchařovou, Lucii Bílou, naší první novodobou Miss Ivanu Christovou a mladičkou zpěvačku Livii Kuchařovou, sestru vládnoucí světové královny krásy.

Předprodej vstupenek:
Bobycentrum (středisko Squash) Sportovní 2a, Brno, tel: 541 638 256
Brněnské kulturní centrum, Běhounská 17, Brno