Hlavní obsah
 

Mafián Tommy Angelo opět na scéně, jeho příběh vypráví hra Mafia

Legendární první díl české ságy Mafia se dočká nového vydání, které bylo podle tvůrců od základu předěláno. Dostaňte se na vrchol zločinecké organizace v období prohibice, i když to nebude vůbec jednoduché.

 
Mafián Tommy Angelo opět na scéně, jeho příběh vypráví hra Mafia

Mafia: Definitive Edition vypráví o příběhu Tommyho Angela, tvrdě pracujícího taxikáře, který se snaží protloukat americkým městem Lost Heaven kolem roku 1930. Jedné osudové noci se Tommy nechtěně zaplete s italskou mafií, která mu ukáže život plný odměn tak vysokých, že je nedokáže ignorovat.

Stane se tak součástí brutálního světa organizovaného zločinu a vykonává kšefty pro organizaci Dona Salieriho, která válčí s krutou zločineckou rodinou Morello. Jako Tommy si budete muset udělat jméno ve zrádném podsvětí Lost Heaven, kde není všechno tak, jak se zdá – včetně toho, kdo jsou doopravdy vaši přátelé a nepřátelé.

Ukázka ze hry Mafia: Definitive Edition

Foto: archív tvůrců

Ukázka ze hry Mafia: Definitive Edition

Foto: archív tvůrců

Mafia: Definitive Edition není jen přímý port původní hry Mafia na moderní platformy, je to věrný remake, který obohacuje klasiku z roku 2002 v každém směru. A to ať už se bavíme o grafické stránce hry ve vysokém rozlišení 4K či o originálním hudebním doprovodu s původními nahrávkami, které jsou typické pro dobu organizovaného zločinu v Americe 30. let 20. století.

Fanoušci se mohou těšit také na živoucí filmové předěly, které je budou postupně provázet celým dějem hry. Tommyho poutavý příběh je věrně zachycen a rozšířen a nabízí vhled do postav, do kterých jsme v původní hře jen nakoukli.

Tvůrci se netají také tím, že výrazně vylepšili celkovou hratelnost tohoto legendárního titulu, díky tomu by měl zabavit nováčky i fanoušky staré školy. Lost heaven bylo značně rozšířeno, přibyly navíc motorky a celá řada dalších vychytávek.

Mafia: Definitive Edition vyjde pro televizní konzole PlayStation 4, Xbox One a také pro PC. Prodejní premiéra je naplánována na 28. srpna, přičemž případní zájemci mohou počítat s cenovkou 1149 Kč.

Ukázka ze hry Mafia: Definitive Edition

Foto: archív tvůrců

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků