Hlavní obsah

Mafián Tommy Angelo opět na scéně, jeho příběh vypráví hra Mafia

31. 5. 2020, 9:13
Novinky, abr

Legendární první díl české ságy Mafia se dočká nového vydání, které bylo podle tvůrců od základu předěláno. Dostaňte se na vrchol zločinecké organizace v období prohibice, i když to nebude vůbec jednoduché.

Upoutávka na hru Mafia – Definitive EditionVideo: archív tvůrců

 
Článek

Mafia: Definitive Edition vypráví o příběhu Tommyho Angela, tvrdě pracujícího taxikáře, který se snaží protloukat americkým městem Lost Heaven kolem roku 1930. Jedné osudové noci se Tommy nechtěně zaplete s italskou mafií, která mu ukáže život plný odměn tak vysokých, že je nedokáže ignorovat.

Stane se tak součástí brutálního světa organizovaného zločinu a vykonává kšefty pro organizaci Dona Salieriho, která válčí s krutou zločineckou rodinou Morello. Jako Tommy si budete muset udělat jméno ve zrádném podsvětí Lost Heaven, kde není všechno tak, jak se zdá – včetně toho, kdo jsou doopravdy vaši přátelé a nepřátelé.

Foto: archív tvůrců

Ukázka ze hry Mafia: Definitive Edition

Foto: archív tvůrců

Ukázka ze hry Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition není jen přímý port původní hry Mafia na moderní platformy, je to věrný remake, který obohacuje klasiku z roku 2002 v každém směru. A to ať už se bavíme o grafické stránce hry ve vysokém rozlišení 4K či o originálním hudebním doprovodu s původními nahrávkami, které jsou typické pro dobu organizovaného zločinu v Americe 30. let 20. století.

Fanoušci se mohou těšit také na živoucí filmové předěly, které je budou postupně provázet celým dějem hry. Tommyho poutavý příběh je věrně zachycen a rozšířen a nabízí vhled do postav, do kterých jsme v původní hře jen nakoukli.

Hrát budeme s robotickým parťákem, naznačuje patent Sony

Hardware

Tvůrci se netají také tím, že výrazně vylepšili celkovou hratelnost tohoto legendárního titulu, díky tomu by měl zabavit nováčky i fanoušky staré školy. Lost heaven bylo značně rozšířeno, přibyly navíc motorky a celá řada dalších vychytávek.

Mafia: Definitive Edition vyjde pro televizní konzole PlayStation 4, Xbox One a také pro PC. Prodejní premiéra je naplánována na 28. srpna, přičemž případní zájemci mohou počítat s cenovkou 1149 Kč.

Foto: archív tvůrců

Ukázka ze hry Mafia: Definitive Edition

Může se vám hodit na Zboží.cz

Reklama

Související články

Jak natáčet a streamovat videa

24. 4. 2020, 17:25

Popularita videí na internetu se rok od roku zvyšuje. Vytvářet zajímavý obsah přitom může kdokoliv klidně i z pohodlí svého domova, může jít zároveň o zajímavý...

Výběr článků